Замок блоку циліндрового Kale 153 35 P.
Зроблено в Туреччині. Призначений для встановлення на металопластикові двері. У замку Kale 153 один з висхідних ригель прямокутного типу. Backset замка 35 мм.
Технічні характеристики:
- Виробник - Kale
- Країна виготовця - Туреччина
- Розміри замку - 173x47x15 мм
- Торцева планка - 240x16 мм
- Бекет - 35 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Тип замку - циліндровий
- Клас безпеки - залежить від циліндра
- Кількість рігелів - 1
- Вилітав засова - 15 мм
- Насильницькі защілки - є
- Колір - нікель
- Корпус замку
- Шурупи L25 мм - 2 шт
- Шурупи L12 мм - 4 шт
- Пакування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель, Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 172 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


