Замок Kale 155 20 U з роликом. Зроблено в Туреччині. Замок врізний циліндровий із роликом. Виліт ролика регулюється. Призначений для встановлення на вузькопрофільні двері. У замку Kale 155 один ригель прямокутного типу, що висувається. Технічні характеристики:
- Тип замка — врізний, циліндровий
- Розміри замка — 173x34x14 мм
- Розмір торцевої планки — 240x23
- Backset — 20 мм
- Тип засувки — ролик
- Колір нікель
- Корпус замка — 1 шт.
- Шурупи L25 мм — 2 шт.
- Шурупи L12 мм — 4 шт.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴


