Замок Кале 155P 30 мм для пластмасових дверей.
Технічні характеристики:
- Розміри замку 173x43x15 мм
- Торцева планка - 240x16 мм
- Бекет - 30 мм
- Тип защелки - ролик
- Тип замку - циліндровий
- Тип монтажа - блок
- Клас безпеки 2
- Кількість рігелів 1
- Колір нікель
Комплектація:
- Замк
- Накладки на замкову щілину
- Шурупи L25 мм
- Пакування
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Розміри замку | 173x43x15 мм |
| Тип засувки | ролик |
| Тип замку | циліндровий. |
| Тип монтажу | врізний |
| Бэксет | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴

