Корпус врізного замка Kale 189 3m45 mm.
Призначений для встановлення на дерев'яні та металеві двері.Зроблено в Туреччині.
Технічні характеристики:
| Тип замка | врізний, циліндровий |
| Розміри замка | 110x65x14 мм |
| Лицьова планка | 190x23x3 мм |
| Backset | 45 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Наявність засувки | немає |
| Наявність циліндрового механізму в комплекті | немає |
| Колір лицьової та відповідної планки | латунь |
| Країна-виробник | Туреччина |
Комплектація:
- Корпус замка
- Накладки на замкову щілину
- Відповідна планка
- Шурупи L25 мм
- Шурупи L12 мм
- Паковання
Якість продукції Kale Kilit підтверджена сертифікатом Високості Інституту Стандартізації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001.Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджена сертифікатом ISO 9000
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴


