Замок Kale 2000 із ручками 85 mm GP колір золото.
Замок призначений для встановлення на дерев'яні вхідні двері житлових та нежитлових приміщень. Підійде тим, хто віддає перевагу поєднанню перевіреної якості та низької вартості. В інтернет-магазині «На замку» покупка навіть такого якісного сучасного замку не завдасть великої втрати Вашому бюджету. Низька ціна – одна з переваг товарів, представлених у нашому каталозі.
Технічні дані:
- Тип замку – врізний, циліндровий
- Кількість ригелів - 3
- Виліт ригелів - 20 мм
- Діаметр ригеля - 12 мм
- Backset – 45 мм
- Габарити замку 175x70x16 мм
- Торцева планка 240x23 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Наявність засувки – є
- Колір – латунь
Комплектація:
- корпус замку Kale 152 3MR 45 мм
- ручки 85 мм GP золото
- секрет англійський ключ
- 5 ключів
- планка у відповідь
- комплект кріплення
- квадрат 8x8 мм 110 мм
- упаковка
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Колір замку | Золото |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357 ₴




