Врізний замок сувальд Kale 252 RL.
Примітка* - декоративні накладки та планка у відповідь продаються окремо.
Посилена "важка" модель, розрахована на встановлення в масивні сталеві двері. Планка не знімна, тому замок може бути встановлений лише як врізний. Привід ручки замка має підшипник. Це забезпечує м'який та легкий хід, а також значно збільшує термін служби замка. Три сталеві хромовані ригелі діаметром 16 мм. Виліт ригелів 34 мм. Клямка відпирається з обох боків ручкою та ключем.
Призначення бронепластини - захист корпусу замку та опорної стійки від висвердлювання. Захищати вона повинна 'критичні' місця замку, розташовані в зоні сувальд, додатково захищає від 'розширення' свердловини з метою вставлення в неї так званого 'згортання' та подальшого 'згортання' сувальдного механізму.
- Вироблено у Туреччині
- Призначений для встановлення на металеві двері.
- Три сталеві ригелі
- Універсальна клямка для лівих та правих дверей
- Опорний підшипник для плавного ходу
- 5 сувальдних ключів
- Бронепластина із загартованої сталі
Технічні характеристики:
- Тип замку – врізний
- Клас безпеки - 3
- Кількість ригелів - 3
- Діаметр ригелів - 16 мм
- Розміри замку – 210x110x20 мм
- Торцева планка – 300x28x3 мм
- Наявність засувки – є
- Колір – нікель
- Тип ключа – сувальдний
- Кількість ключів – 5
Комплект поставки:
- Замок,
- 5 ключів,
- Упаковка,
- Комплект саморізів.
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 3 |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Загальні | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 1.77 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | никель. |
| Тип ключа | сувальдний |
| Торцева планка | 300x28x3 мм |
| Розміри замку | 210x110x20 мм |
| Тип замку | врізний |
| Диаметр ригелей | 16 мм |
| Наявність засувки | є |
| клас безпеки | 3 |
- Ціна: 1 940 ₴


