Замок Kale 257 X циліндровий із засувкою. Призначений для встановлення на вхідні металеві двері як додатковий замок.
- Виробник - KALE
- Країна виробник - Туреччина
- Засув замку - три сталеві ригелі
- Нічна засувка
- У комплекті планка у відповідь
Технічні характеристики:
- Розміри замку – 140x110x20 мм
- Торцева планка – 220x28x3 мм
- Вага брутто – 1300 гр
- Тип замку – врізний
- Клас безпеки - 4
- Кількість ригелів 3+1
- Діаметр ригелів - 16 мм
- Виліт ригелів - 36 мм
- Наявність защелки - ні
- Колір – нікель
- Тип механізму секретності – циліндровий
Комплект поставки:
- Замок у зборі
- Планка у відповідь
- Комплект кріплення
- Коробка
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Застосування замку | Металеві двері, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип замка | врізний |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замку | врізний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Засув замку | три сталевих ригеля |
| клас безпеки | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


