Замок Kale 447 L сувальдний додатковий.
Додатковий врізний замок сувальдного типу для металевих вхідних дверей. За розміром замок схожий із замком НІК 30.01 російського виробництва. За секретність замка відповідають сувальдні плстини, у цій моделі їх 8. Замок встановлюється на вхідні двері квартир, будинків, офісів, допускається встановлення на сейфи та металеві шафи. Торцева планка на гвинтах, можна монтувати у двері без неї вкладним методом.
- Виробник — Kale
- Країна-виробник — Туреччина
- Тип замка — врізний
- Тип ключа — сувальдний
- Кількість ключів — 5
- Кількість ригелів — 3
- Backset — 65 мм
- Виліт засова — 26 мм
- Діаметр ригеля — 16 мм
- Габарити замка — 90x100x20 мм
- Торцева планка — 180x30 мм
- Замок
- Комплект ключів 4 шт.
- Комплект кріплення
- Паковання
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.94 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Тип встановлення замку | Врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴


