Замок Kale 447 W/B циліндровий додатковий.
Додатковий врізний замок під циліндр для металевих вхідних дверей. Замок встановлюється на вхідні двері квартир, будинків, офісів, допускається встановлення на сейфи та металеві шафи. Торцева планка на гвинтах, можна монтувати у двері без неї вкладним методом.
- Виробник — Kale
- Країна-виробник — Туреччина
- Тип замка — врізний
- Тип ключа — циліндровий
- Кількість ключів — залежить від ЦМ
- Кількість ригелів — 3
- Backset — 65 мм
- Виліт засова — 26 мм
- Діаметр ригеля — 16 мм
- Габарити замка — 105x100x20 мм
- Торцева планка — 180x30 мм
- Замок
- Комплект кріплення
- Паковання
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.68 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


