Замок Kale 252R Monoblock із ручками HP-85.0423-CR (хром).
4 вищий клас безпеки.
Врізний замок Kale встановлюється на металеві вхідні двері у квартирах та офісах. Три сталеві хромовані ригелі діаметром 16 мм висуваються з корпусу замка на 35 мм.
Забезпечений клямкою. Клямка відпирається з обох боків ручкою та ключем. Відкривання та закривання пом'якшує підшипник. Замок підходить для правих та лівих дверей, причому переналагодження клямки відбувається без розбирання замка.
Циліндровий механізм у комплекті підвищеної таємності - Apecs серія EM колір нікель, варіант виконання - ключ/тумблер, довжина циліндра 70 мм (35x35 або 30x10x30). Оптимальна товщина дверей 40-50 мм. Якщо у вас товстіші двері, можна замінити циліндровий механізм, розраховується - товщина дверей + 20 мм (товщина планки ручок), це працює у разі врізання замка по центру і обшивка дверей з двох сторін однакова.
Корпус циліндра виготовлений із латуні, пружини з нержавіючої сталі.
У замку Кале передбачено захист:
- 6 комбінативних пінів забезпечують 100 000 комбінацій;
- секретні піни грибоподібної форми дозволяють протистояти відкриттю методом підбору секретного коду;
- захисні стрижні виконані з високоміцної сталі, що захищає механізм від руйнування методом висвердлювання;
- спеціальні сталеві пластини, що проходять через тіло циліндра запобігають зламу та вириванню циліндра.
Технічні характеристики:
- Розміри замку – 210x110x20 мм
- торцева планка - 300x28 мм
- Backset – 60 мм
- клас безпеки – 4 (вищий)
- кількість ключів - 5
- кількість ригелів - 3
- виліт ригелів - 35 мм
- діаметр ригелів - 16 мм
- колір - хром
Комплект поставки:
- корпус замку Kale 252R
- дверні ручки HP-85.0423
- циліндровий механізм 70 (ключ-вертушка)
- стяжні гвинти для ручок M6
- квадратний стрижень 8x8 120 мм
- упаковка
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини (TSE). Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 300x28 мм |
| Диаметр ригелей | 16 мм |
| Виліт ригелів | 35 мм |
| клас безпеки | 4 (вищий) |
- Ціна: 1 977 ₴







