
Замок Kale Monoblock 252 R з ручками Corona AB бронза
3 366 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15196
- +380 (66) 266-36-41
Замок Kale Monoblock 252 R із ручками Corona AB бронза.
Замок врізний із ручками для встановлення на металеві двері. Встановлюється на важкі броньовані сталеві двері. Крім трьох сталевих ригелів, забезпечений клямкою. Замок універсальний, підходить для дверей лівого та правого відчинення. Секрет замку має трикроковий механізм. Відкривання та закривання пом'якшує підшипник.
Циліндровий механізм замку kale 252 додатково захищений броненакладкою. Замок обладнаний трьома сталевими ригелями діаметром 16 мм, виліт ригелів становить 35 мм. Клямка відпирається з обох боків ручкою та ключем.
У комплектацію замку крім якісних дверних ручок виготовлених з інноваційного сплаву ZAMAK (цинк, алюміній, марганець, мідь), входить броненакладка (твердість сталі понад 62 HRC), що забезпечує захист циліндра від силових впливів - вибивання, висвердлювання. Керує замком циліндровий механізм Kale серії 164BM 68 ключ-вертушка.
Особливості замку Кале 252 р:
- 4 вищий клас безпеки
- Три сталеві ригелі
- Універсальна клямка для лівих та правих дверей
- Опорний підшипник для плавного ходу
Технічні характеристики:
- виробник - Kale
- країна виробник - Туреччина
- розміри замку – 210x110x20 мм
- торцева планка - 300x28x3 мм
- Backset – 60 мм
- клас безпеки – 4 (вищий)
- кількість ключів - 5
- кількість ригелів - 3
- виліт ригелів - 35 мм
- діаметр ригелів - 16 мм
- колір - бронза
Комплект поставки:
- корпус замку Kale 252R
- дверні ручки
- броненакладка Apecs Basic
- циліндровий механізм Kale 164BM
- комплект кріплення
- упаковка
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини (TSE). Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено Сертифікатом ISO 9000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 300x28x3 мм |
| Розміри замку | 210x110x20 мм |
| Диаметр ригелей | 16 мм |
| Виліт ригелів | 35 мм |
| клас безпеки | 4 (вищий) |
| Реверсивна клямка | Так |
- Ціна: 3 366 ₴




