Замок Kale 252 R Monoblock. Врізний циліндровий замок із натискними ручками на планці. Замок укомплектований циліндровим механізмом із профільним ключем. Тип циліндра — ключ-тумблер. Кріплення ручок за допомогою стяжних гвинтів дає змогу надійно зафіксувати на дверях. Встановлюється у важкі броновані сталеві двері. Крім трьох сталевих ригелів, забезпечений клямкою. Секрет замка має трикроковий механізм. Відкривання та закривання пом'якшує підшипник. Корпус замка kale 252 додатково захищений сталевою пластиною. Замок обладнаний трьома сталевими ригелями та клямкою. Три сталевих хромованих ригелі діаметром 16 мм, виліт ригелів становить 34 мм. Засувка відмикається з обох боків ручкою та ключем.
- 4 вищий клас безпеки
- Три сталевих ригелі
- Універсальна засувка для лівих і правих дверей
- Опорний підшипник для плавного ходу
- Розміри замка — 210x110x20 мм
- Торцева планка — 300x28x3 мм
- Бексет — 60 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Виліт ригелів — 34 мм
- Діаметр ригеля — 16 мм
- Замок Kale 252 R
- Ручки 85.0423 SN/CP
- Циліндр Imperial ZCK 70 mm Ni
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴





