Замок Kale 252 R Monoblock із ручками. Встановлюється у важкі броньовані сталеві, металеві двері. Крім трьох сталевих ригелів, забезпечений клямкою. Три сталевих хромованих ригеля діаметром 16 мм, виліт ригелів складає 34 мм. Секрет замку має трикроковий механізм. Відкривання та закривання пом'якшує підшипник.
Технічні характеристики:
- Виробник - Kale
- Країна виробник - Туреччина
- Розміри замку – 210x110x20 мм
- Торцева планка – 300x28 мм
- Backset – 60 мм
- Клас безпеки - 4
- Кількість ключів – 5
- Кількість ригелів - 3
- Виліт ригелів - 35 мм
- Діаметр ригелів - 16 мм
- Колір – бронза
Комплект поставки:
- корпус замку Kale 252R
- дверні ручки AB стара бронза
- броненакладка накладна АВ бронза
- циліндровий механізм 70 (Т40/30)
- комплект кріплення
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 873 ₴




