Багатозапірний замок рейка з ригелем Kale 1600 mm 35x92 з пристроєм від ручки. Замок призначений для металопластичних дверей. Декілька точок запилення дозволяють надійно притиснути двері по всій висоті.
Технічні дані:
- Виробник - Kale
- Країна виготовця - Туреччина
- Довжина рейки - 160 см
- Ширина рейки - 16 мм
- Розмір замку - 210x50x15
- Менша відстань - 92 мм
- Backset - 35 мм
- Пристойність защелки - так
- Характерність ригеля - да
Відкриття і закриття всіх додаткових запорів замку проводиться натисканням на ручку. Вихід ригеля на 20 мм і фіксація всіх запитів відбувається поворотом ключа. Замок оснащений 4-ма віконними чапфами заввишки 8 мм. Фалева щілка входить у комплект замка. Штульп суцільний оцинкований срібний. Рігель висувається на 20 мм підняття ручки вгору. Сталевий оцинкований закритий корпус з отвором під стандартний профільний циліндр (у комплект не входить).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 210x50x15 |
| Ширина рейки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴

