
Багатоточковий замок-рейка Vorne 2200 мм 35x92
643 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11602
- +380 (66) 266-36-41
Замок основний багатоточковий Vorne 2200 mm 35x92 з приводом від ручки. Замок призначений для дверей з профілю ПВХ. Кілька точок замикання дозволяють надійно притиснути двері по всій висоті.
Технічні дані:
- Виробник - Vorne
- Країна виробник - Туреччина
- Артикул - V. 6124.0302
- Розмір рейки - 2200 мм
- Розмір замку - 225x50x15 мм
- Міжосьова відстань - 92 мм
- Backset - 35 мм
- Наявність засувки - так
- Наявність ригеля - так
Відкривання і закривання всіх додаткових запорів замку проводиться натисканням на ручку. Вихід ригеля на 20 мм і фіксація всіх запитів відбувається поворотом ключа. Замок оснащений 4-ма віконними цапфами висотою 8 мм Фалева засувка входить в комплект замку. Штульп суцільний оцинкований сріблястий. Ригель висувається на 20 мм поворотом ключа. Сталевий оцинкований закритий корпус з отвором під стандартний профільний циліндр .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 225x50x15 мм |
| Артикул | V. 6124.0302 |
| Розмір рейки | 2200 мм |
| Наявність засувки | Так |
| Наявність ригеля | Так |
| Backset (Дорнмасс) | 35 мм |
- Ціна: 643 ₴
