Гаражний замок Петрівка двосторонній. Аналог замку заводу імені Петровського, Grandlock PETROVKA. Зроблено в Україні.
Технічний опис:
- Призначення – замок на гараж,
- Тип установки - накладний,
- Матеріал - корпуси сталь,
- Матеріал ключів - сталь,
- Розмір замка – 218x110x26 мм,
- Відстань між отворами кріплення - 190x80 мм,
- Виліт ригелів - 35 мм,
- Діаметр ригелів - 14,5 мм,
- Довжина ключа – 105 мм,
- Довжина ніжки ключа - 58 мм.
- Вага замку брутто – 1500 гр.
Комплектність постачання:
- Замок,
- Накладка на ключову свердловину
- Кількість ключів – 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 72 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 190x80 мм |
| Тип установки | накладної |
| Матеріал | корпусу сталь |
| розмір замку | 218x110x26 мм |
| Довжина ключа | 100 мм |
| Довжина ніжки ключа | 58 мм (від капелюшка до секрету) |
| Диаметр ригелей | 14 мм |
| Виліт ригелів | 35 мм |
| Призначення | замок на гараж |
| Матеріал ключів | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴









