Замок рейкного типу призначений для зачинення вхідних дверей у житлових і нежитлових приміщеннях. Тип замка накладний, монтаж замка здійснюється за допомогою саморізів. Засув замка виготовлений у формі двох ригелів прямокутного перерізу розміром 16x10 мм. Засув можна зафіксувати у відкритому або закритому положенні за допомогою спеціального гвинта.
До переваг рейкових замків варто віднести їхню довговічність і невибагливість.
До вад можна віднести ключі великого розміру та складність виготовлення дублікатів у разі втрати.
Технічні характеристики:- Країна-виробник — Україна
- Тип замка — накладний
- Габарити замка — 95x60x20 мм
- Відстань між отворами кріплення — 36 мм
- Розмір ригеля — 70x16x10 мм
- Довжина ключа — 103 мм
- Матеріал замка — сталь
- Матеріал засова — сталь
- Виліт засова — 28 мм
- Товщина дверей 30-45 мм
- Замок
- Комплект ключів
- Відповідна планка
- Накладка на ключову свердловину
Принцип роботи:
- вставити ключ у ключовий отвір до упору
- відчинити двері
Замка немає в наявності — нова модель для замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал замку | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт засува | 28 мм |
| Габарити замку | 95x60x20 мм |
| Довжина ключа | 103 мм |
| Матеріал засува | сталь |
| Розмір ригеля | 70x16x10 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 36 мм. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замку | накладної |
| Товщина дверей 30 | 45 мм |
- Ціна: 370 ₴



