Замок врізний Ельбор Базальт 1.05.01
Призначений для дверей будь-якого типу. Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує більше 1,5 млн. комбінацій. Замок 1.05.01 встановлюється як на праві, так і на ліві двері. 5 ригелів діаметром 14 мм висуваються з корпусу замка на 40 мм за чотири оберти ключем. П'ятий зуб - захист від злому замку за допомогою згортка, термооброблена вставка, що обертається, в стрижні захистить від перепилювання. Блокуючі зубці та П-подібний фіксатор - багаторівневий захист від відкриття замку відмичками. Косий скіс – захист від злому методом вибивання. Термооброблена захисна кулька або фіксатор у стійці хвостовика засуву - захист від силового злому замку методом висвердлювання. Виліт ригелів 40 мм захистить від розтину замка методом віджиму.
Технічні дані замку Базальт:
- Габаритні розміри – 138.5x128x20 мм
- Торцева планка – 205x30 мм
- Розмір між отворами кріплення – 180 мм.
- Механізм секретності – сувальдний
- Кількість сувальд – 6 шт
- Кількість кодових комбінацій більше – 1,5 млн
- Діаметр стрижня – 14 мм
- Вихід стрижнів – 40 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стрижнів – 615,44 мм2
- Клас замку 4 за ГОСТ Р 52582-2006
- Маса брутто одного замку – 1.30 кг
Комплект поставки:
- Замок у зборі
- Комплект накладок
- Комплект нікельованих ключів: 5 шт
- Посібник з експлуатації: 1 шт
Увага! При замиканні дверей зсередини ніколи не залишайте ключ у замку. Це дозволить зловмиснику отримати доступ до нього і зробити копію. Гарантія 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 615,44 мм2 |
| Торцева планка | 205x30 мм |
| Габаритні розміри | 138.5x128x20 мм |
| Діаметр стрижня | 14 мм |
| Вихід стрижнів | 40 мм |
| Кількість кодових комбінацій більше | 1,5 млн. |
| Розмір між отворами кріплення | 180 мм |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Клас замку 4 ПО ГОСТ Р 52582 | 2006 |
- Ціна: 2 601 ₴


