Врізний замок Ельбор серії Базальт 1.05.03 із тягами.
Замок встановлюється на вхідні металеві двері квартир, будинків, офісів, підходить для встановлення на гаражні ворота. Замок 1.05.03 встановлюється як на праві, так і на ліві двері. Відповідає найвищому 4 класу ГОСТ 5089-2003. Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує понад 1,5 млн. комбінацій. 5 ригелів діаметром 14 мм висуваються з корпусу замка на 40 мм за чотири оберти ключем.
Компанія Ельбор виготовляє замки з 1976 року.
П'ятий зуб - захист від злому замку за допомогою згортка, термооброблена вставка, що обертається, в стрижні захистить від перепилювання. Блокуючі зубці та П-подібний фіксатор - багаторівневий захист від відкриття замку відмичками. Косий скіс – захист від злому методом вибивання. Термооброблена захисна кулька або фіксатор у стійці хвостовика засуву - захист від силового злому замку методом висвердлювання. Виліт ригелів 40 мм захистить від розтину замка методом віджиму.
- віджим двері
- висвердлювання замку
- вибивання
- розтин відмичками
- перепилювання ригелів
- злом методом провороту
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри – 176.5x128x20 мм
- Торцева планка – 205x30 мм
- Розмір між отворами кріплення – 180 мм.
- Механізм секретності – сувальдний
- Кількість сувальд – 6 шт
- Кількість кодових комбінацій понад – 1,5 млн.
- Діаметр ригеля - 14 мм
- Виліт ригеля - 40 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стрижнів – 615 мм2
- Клас замку 4 за ГОСТ Р 52582-2006
- Маса брутто одного замку – 1.7 кг
Комплектність постачання:
- Замок у зборі
- Комплект ключових накладок
- Комплект ключів 5 шт
- Упаковка
- Паспорт
Увага! При замиканні дверей зсередини ніколи не залишайте ключ у замку. Це дозволить зловмиснику отримати доступ до нього і зробити копію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 615 мм2 |
| Торцева планка | 205x30 мм |
| Маса брутто одного замку | 1.7 кг |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Кількість кодових комбінацій більше | 1,5 млн. |
| Розмір між отворами кріплення | 180 мм |
| Виліт ригеля | 40 мм |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Клас замку 4 ПО ГОСТ Р 52582 | 2006 |
- Ціна: 2 046 ₴


