Ельбор Кремінь 1.04.06 — замок врізний шести сувальдний. Замок призначений для металевих і дерев'яних дверей завтовшки від 30 до 70 мм у житлових, громадських і виробничих будівлях. Всі замки встановлюються як на правосторонні, так і на лівосторонні двері. Механізм сувальдного типу забезпечує понад 700 тис. кодових комбінацій. Відкривається і закривається замок ключем зовні та зсередини приміщення. Ключ може бути витягнутий із замка тільки після другого напівоборту. Двохходової засувів основного механізму виготовлений у формі трьох сталевих хромованих ригелів діаметром 12 мм. Технічні характеристики:
- Габарити замка — 83.5x83x18
- Розмір торцевої планки — 143x25
- Діаметр ригеля — 12 мм
- Виліт ригелів — 21.5 мм
- Backset — 55 мм
- Довжина ключа — 85 мм
- Тип механізму секретності — сувальдний
- Кількість сувальдів — 6
- 3 клас за ГОСТ 5089-2003
- Замок у зборі
- Комплект кріплення
- Комплект накладок
- Посібник з експлуатації: 1 шт
- Коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 55 мм |
| Тип механізму секретності | сувальдний |
| Розмір торцевої планки | 143x25 |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Довжина ключа | 85 мм |
| Виліт ригелів | 21.5 мм |
| Кількість сувальд | 6 |
| 3 клас ГОСТ 5089 | 2003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852 ₴


