Замок Ельбор Лазурит 1.02.31 у комплекті з ручками.
Замок призначений для встановлення на металеві двері завтовшки від 35 до 60 мм. Замок зламостійкий 8 сувальдний, має 4 ригелі діаметром 16 мм, клямку керовану фалевою ручкою й засувку. 4 клас секретності ГОСТ 5089-2003. У замках Ельбор Лазурит передбачені всі захисту в межах норм, встановлених ГОСТ 5089-2003 для 4 класу замків.
Комплектація:- Замок Ельбор Лазурит 1.02.31
- Комплект ключів
- ручки
- фіксатор
- ключові накладки
Врізний замок Ельбор Лазурит призначений для замикання дверей у житлових, громадських і виробничих будівлях. Замок встановлюється як на ліві, так і на праві двері. Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує понад 1.5 млн секретів. Замок відкривається й закривається ключем, зсередини приміщення можна додатково закрити на засувку, яка забезпечує щільне замикання дверного полотна. Під час висунутого засувки блокується сувальдний механізм. Двоходової засувів основного механізму замикання у формі чотирьох сталевих ригелів діаметром 16 мм. Виліт ригелів 26 мм. Замок Лазурит має клямку у формі сталевого стрижня діаметром 19.6 мм зі скосом по радіусу. Засувка керується ручкою і слугує для фіксації дверей у закритому положенні. Замок універсальний — може бути встановлений на ліві та праві двері. Засувка перевертається без розбирання замка.
Переворот клямки:- для перевороту засувки необхідно вставити будь-який металевий стрижень в отвір біля засувки та перевернути її на 180°.
Примітка. Для дверей завтовшки від 50 мм і більше рекомендуємо придбати Квадрат у ручки 8*8 160 мм для довговічної роботи дверних ручок.
Технічні характеристики:- Габарити замка — 279x100.5x24.2 мм
- Тип замка — врізний
- Тип механізму секретності — сувальдний
- Кількість пластин — 8
- Кількість секретних комбінацій — понад 1.5 млн
- Діаметр ригеля — 16 мм
- Виліт ригелів — 26 мм
Замок відповідає вимогам нормативно-правової документації та визнаний придатним до експлуатації.
Заводська гарантія на механізм замка 24 місяці за дотримання правил транспортування, зберігання, монтажу й експлуатації.
Виготовлено ТОВ 'Завод Ельбор' Росія Новгородська обл. г. Боровичі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Тип замка | врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип механізму секретності | сувальдний |
| Тип замку | врізний |
| Габарити замку | 279x100.5x24.2 мм |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Кількість пластин | 8 |
| Кількість секретних комбінацій | більш 1.5 млн |
| Виліт ригелів | 26 мм |
- Ціна: 3 149 ₴






