Замки Рубін — це врізні 6-сувальдні та багатофункціональні замки для бронованих і металевих дверей посиленої конструкції.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ:
Засувка замка приводиться в дію від натискної ручки. Встановлення ручок можливе як за допомогою саморізів, так і за допомогою стяжних гвинтів. У замку передбачені технологічні отвори для монтажу ручок.
Наявність розпірних втулок у корпусі замка збільшує його жорсткість і виключає затискання сувальдного механізму під час встановлення замка у двері.
Основа з відгинанням забезпечує збільшення міцності зварного шва основи зі стрижнями. Такий спосіб кріплення є найнадійнішим захистом від силового зламування замка методом «віджимання».
Відповідає 4 класу ГОСТ 5089-2003.
Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує понад 3 млн комбінацій.
- Габаритні розміри — 136x206x30 мм
- Механізм секретності — сувальдний
- Кількість сувальд — 6 шт.
- Кількість кодових комбінацій — понад 3 млн.
- Діаметр стрижня — 18 мм
- Вихід стрижнів — 40 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стрижнів — 1017,8 мм2
- Клас замка — 4 клас за ГОСТ 5089-2003
- Маса брутто одного замка — 2.79 кг
- Замок у зборі
- Комплект кріплення
- Комплект накладок
- Комплект нікельованих ключів: 5 шт
- Посібник з експлуатації: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід стрижнів | 40 мм |
| Габаритні розміри | 136x206x30 мм |
| Діаметр стрижня | 18 мм |
| Клас замку | 4 клас за ГОСТ 5089-2003 |
| Кількість кодових комбінацій | більше 3 млн. |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Маса брутто одного замку | 2.79 кг |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 1017,8 мм2 |
- Ціна: 2 363 ₴


