Врізний замок Ельбор серії Рубін 1.08.46 — аналог замка Mottura 54.797. Замки Рубін — це врізні 6-сувальдні та багатофункціональні замки для бронованих і металевих дверей посиленої конструкції.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ:
Під час замикання замка на додатковий циліндр блокується сувальдний механізм. Засувка замка приводиться в дію від натискної ручки. Встановлення ручок можливе як за допомогою саморізів, так і за допомогою стяжних гвинтів. У замку передбачені технологічні отвори для монтажу ручок.
Також у корпусі замка передбачені отвори для встановлення різних моделей броненакладок як захист циліндрового механізму. Наявність розпірних втулок у корпусі замка збільшує його жорсткість і виключає затискання сувальдного механізму під час встановлення замка у двері. Основа з відгинанням забезпечує збільшення міцності зварного шва основи зі стрижнями. Такий спосіб кріплення є найнадійнішим захистом від силового зламування замка методом «віджимання». Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує понад 3 млн комбінацій.
Замок РУБІн запобіжить:
- Віджимання дверей
- Висвердлювання замка
- Вибивання
- Розкриття відмичками
- Перепилювання стрижнів
- Злам методом провороту
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри — 136x254x30 мм
- Механізм секретності — сувальдний
- Механізм секретності додатковий — циліндровий
- Кількість сувальд — 6 шт.
- Кількість кодових комбінацій — понад 3 млн.
- Діаметр стрижня — 18 мм
- Вихід стрижнів — 40 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стрижнів — 1271,7 мм2
- Клас замка — 4 клас за ГОСТ 5089-2003
- Маса брутто одного замка — 3.23 кг
Комплект постачання:
- Замок у зборі
- Комплект накладок
- Гвинт для фіксації циліндрового механізму в корпусі замка
- Комплект нікельованих ключів: 5 шт
- Посібник з експлуатації: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід стрижнів | 40 мм |
| Габаритні розміри | 136x254x30 мм |
| Діаметр стрижня | 18 мм |
| Клас замку | 4 клас за ГОСТ 5089-2003 |
| Кількість кодових комбінацій | більше 3 млн. |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Маса брутто одного замку | 3.23 кг |
| Механізм секретності додатковий | циліндровий. |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 1271,7 мм2 |
- Ціна: 5 723 ₴


