Гаражний замок врізний Краматорськ сувальдний. Призначений для замикання гаражних воріт, дверей складів і т.д.
Технічні характеристики:
- Країна виробник – Україна;
- Тип замку – врізний, сувальдний;
- Кількість ключів – 3;
- Кількість сувальдних пластин – 7 шт;
- Розміри замку – 185x135x30 мм;
- Універсальний - для правих та лівих дверей;
- Відстань від краю замка до центру ключового отвору – 90 мм;
- Виліт ригелів – 42 мм;
- Діаметр ригелів – 18 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 90 мм |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046 ₴

