
Замок врізний для міжкімнатних дверей FZB 10-32 AB бронза
253 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14027
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок дверний із засувкою FZB 10-32 AB без ригеля.
Замок з отвором під циліндр і ручки призначений для комплектації фурнітурою на вхідні та міжкімнатні двері квартир та офісів. Виробник рекомендує монтувати модель 10-32 у двері завтовшки 35-45 мм. Запірна пластина та саморізи під колір торцевої планки входять до стандартного набору постачання. Продукція FZB виготовлена в стандартному розмірі італійських замків AGB. Колір покриття — бронза. Засувка має функцію перевороту язичка, що робить замок ФЗБ повністю універсальним. Засувка з пластику забезпечує плавну та тиху роботу.
Комплектація:
- Корпус замка
- Зворотна планка
- Саморізи
- Коробка
Технічні параметри:
- Виробник — FZB
- Країна-виробник — Китай
- Тип пристрою — врізний замок під ключ
- Габаритні розміри — 132x76x13.5 мм
- Торцева планка — 196x18 мм
- Відстань між ручкою та циліндром — 85 мм
- Backset — 50 мм
- Тип язичка — пластиковий
- Колір — бронза
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бронза |
| Торцева планка | 196x18 мм |
| Backset | 50 мм |
| Габаритні розміри | 132x76x13.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип язичка | пластиковий |
| Відстань між ручкою і циліндром | 85 мм |
| Тип пристрою | врізний замок під ключ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 ₴



