
Засувка APECS ML 5300-P-WC-NIS матовий нікель
239 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6103
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безшумна клямка для міжкімнатних дверей APECS ML 5300-P-WC NIS.
Міжосьова відстань 96 мм. Бексет 50 мм.
500000 циклів безвідмовної роботи. Перетин квадрата для ручок 8мм, фіксатор wc 6мм.
Засувка з фіксацією 5300-P-WC призначена для замикання лівих та правих дверей, що відкриваються як усередину, так і назовні. Засувка призначена для встановлення на міжкімнатні двері спільно з ручками на окремій основі. Пластиковий язичок знімає шум при зачиненні дверей.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- планка у відповідь
- комплект кріплення
- Упаковка.
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри – 131x76x14
- Розмір планки – 196x18 мм
- Відстань між отворами кріплення - 174 мм.
- Розмір планки у відповідь - 82x22 мм
- Міжосновна відстань - 96 мм
- Видалення квадрата під ручку - 50 мм
- Колір – матовий нікель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | матовий нікель. |
| Габаритні розміри | 131x76x14 |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x22 мм |
| Межоснвое відстань | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴

