
Засувка з фіксацією Armadillo LH 721-50 WC SN (матовий нікель)
207 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9194
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міжкімнатний механізм ARMADILLO LH721-50 SN матовий нікель
Засувка дверна з додатковим замиканням, квадратної планкою і пластиковим язичком забезпечує безшумну роботу механізму. Кріплення в комплекті. Лицьова і зворотна планка вкриті якісним зносостійким лаком. Врізка засувки в дерев'яні двері проводиться у відповідності з його конструктивними розмірами і представленими шаблонами.
Технические характеристики:
- Производитель - ARMADILLO
- Страна - Китай
- Вес - 300 г
- Гарантия - 5 лет
- Дополнительная фиксация - есть
- Лицевая планка - прямоугольная
- Размер лицевой планки - 165x20 мм
- Размер корпуса - 97x75x14 мм
- Материал защелки - пластик
- Межосевое расстояние - 70 мм
- Ответная планка - в комплекте
- Размер сечения квадрата - 8 мм
- Размер сечения квадрата фиксатора - 6 мм
- Тип защелки - универсальная
- Удаление квадрата под ручку - 50 мм
- Цвет лицевой планки - матовый никель
Комплект поставки:
- Защелка с фиксацией
- Ответная планка
- Комплект крепежа
- Шаблон для установки
- Паспорт изделия
- Упаковка
Переворот защелки: Защелка может быть установлена как на правые, так и на левые двери. Для начала следует перевести защелку в состояние 'закрыто', после чего при помощи отвертки выдвинуть защелку через отверстие на обратной стороне защелки и перевернуть на 180°.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал клямки | Карбон |
| Колір засувки | Нікель матовий |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 97 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Розмір лицьової планки | 165x20 мм |
| Лицьова планка | прямокутна |
| Розмір корпусу | 97x75x14 мм |
| Додаткова фіксація | є |
| Країна | Китай |
| Матеріал засувки | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴


