
Магнітний Замок AGB Polaris XT wc 96 mm антична латунь
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15150
- +380 (66) 266-36-41
Замок для міжкімнатних дверей AGB POLARIS ABP магнітний антична латунь (Antique Brass Plated 12).
Ціна за комплект з планкою у відповідь.
Mediana Polaris XT – це новий магнітний замок від італійського виробника AGB, ідеальний для монтажу у сучасні міжкімнатні двері. Від вже існуючих перевірених замків Mediana Evolution, він перейняв якість і точність всіх деталей і безшумність в експлуатації, що передають приємне відчуття плавності ходу ручці та механізму замикання.
Язичок розташований врівень з торцевою планкою, що клямка втягнута всередину корпусу і знаходиться на одному рівні з планкою на дверному полотні. Також була вирішена проблема з переворотом язичка, магнітна симетрична клямка зроблена таким чином, що немає необхідності у виборі відчинення дверей.
Фіксатор спрацьовує з рівномірним зусиллям, упор-обмежувач спрацьовує точно. Користуючись замками AGB Polaris, відчуваєш ці приємні відчуття завдяки механізму, який розробили проектувальники компанії з особливою ретельністю.
Замок АГБ пройшов тест на відкривання-закривання обсягом понад 500 000 циклів без втрати працездатності. Окрім цього, відмінна якість покриття гарантована періодичними корозійними випробуваннями в сольовому тумані.
Інноваційні матеріали у поєднанні з надійністю високоякісних компонентів використовувалися для створення механізму. Цілком автоматизований процес виробництва гарантує високу надійність замку.
Особливості нової моделі Поларіс:
- Замок для внутрішніх дверей під фіксатор
- Магнітна система замикання
- Тиха експлуатація
- Точність та якість деталей
- Приємні відчуття натискання ручки
- Універсальна установка на ліві та праві двері
- Колір – антична латунь (зелена бронза)
- Планка магнітна на коробку входить у вартість
Технічні дані:
- Виробник - AGB
- Країна виробник - Італія
- Розміри замку – 132x75x14 мм
- Міжосьова відстань - 96 мм
- Торцева планка – 196x18 мм
- Видалення центру квадрата від торцевої планки – 50 мм.
- Розмір квадрата під ручку – 8 мм
- Замикання квадратом - 6 мм
- Красива відповідна планка Мінімал (у комплекті)
Мінімалістичний дизайн та прямі лінії. Планка у відповідь ледве помітна в дверній коробці. Полегшена технологія установки дозволяє строго прямолінійно без неточностей свердлом 16 мм врізати. Кріплення здійснюється шурупами 3.5 мм, потопленими в стінки планки у відповідь. Дуже важлива особливість – регулювання притиску. Притиск дверного полотна до 1.5 мм за допомогою простого повороту планки у відповідь на 180 град.
100% виготовлено в Італії. Багато підприємств використовують глобалізацію для підвищення своєї конкурентоспроможності, дотримуючись схеми делокалізації — переміщуючи виробництво туди, де виробляти дешевше. Фірма AGB не пішла цим шляхом, обравши конкуренцію з використанням складних і відповідальних стратегій. Вона вважала за краще зробити ставку на тотальну якість, здійснюючи все виробництво та ноу-хау на трьох італійських заводах. Цей вибір демонструє міцний зв'язок сім'ї Альбан зі своїм регіоном. Підтримуючи зайнятість і добробут у регіоні, вона робить свій внесок у добробут та стабільність суспільства.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип засувки | Магнітна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір засувки | Бронза антична |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 132 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 196x18 мм |
| Розміри замку | 132x75x14 мм |
| Видалення центру квадрата від торцевої планки | 50 мм |
| Замикання квадратом | 6 мм |
| Розмір квадрата під ручку | 8 мм |
- Ціна: 1 300 ₴



