
Замок Siba 10069/PVC-WC BS35 мм
271 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 10124
Відправка з 05 квітня 2026+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок Siba 10069/PVC-WC BS35.
Корпус замку PVC-WC з клямкою SIBA 10069 / WC Backset 35 мм.
Технічні дані:
- Виробник - Siba,
- Країна виробник - Китай,
- Призначення - замок-засувка з wc фіксатором,
- Розміри корпусу - 172.5x36x15 мм,
- Торцева планка - 240x16 мм,
- Backset - 35 мм,
- Міжцентрова відстань - 90 мм.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 240x16 мм |
| Призначення | замок-засувка з wc фіксатором |
| Міжцентрова відстань | 90 мм |
| Розміри корпусу | 172.5x36x15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴

