
Засувка Armadillo LH 121-45-25 GR графіт
104 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10017
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка міжкімнатна безшумна Armadillo LH 721-45 GR графіт.
Призначена для фіксації в закритому положенні лівих і правих міжкімнатних дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Забруднення і пил видаляти м'якою тканиною, змоченою в чистій воді.
Комплект поставки:
- Засувка врізна,
- Відповідна планка,
- Декоративна пластикова вставка,
- Кріпильна фурнітура,
- Інструкція з встановлення,
- Упаковка.
Технічний опис:
- Виробник - Armadillo,
- Країна виробник - Китай,
- Модель - LH121,
- Матеріал засувки - пластик,
- Розміри засувки - 70x20x15 мм,
- Торцева планка - 57x25 мм,
- Backset - 45 мм,
- Квадрат під ручку - 8 мм,
- Колір - графіт,
- Вага - 125 гр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Графіт |
| Стан | Новий |
| Відкриття блока | Універсальна |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування клямки | Дерев'яні двері |
| Тип установки | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 57x25 мм |
| Backset | 45 мм |
| Модель | LH121 |
| Квадрат під ручку | 8 мм |
| Вага | 125 гр. |
| Розміри засувки | 70x20x15 мм |
| Матеріал засувки | пластик |
| Комплектація | |
| Відповідна планка | 1 |
| Корпус клямки | Да |
| Загальне | |
| Вага | 0.125 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴

