
Засувка Armadillo LH 96-50 P GR графіт
323 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 511
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка міжкімнатна безшумна Armadillo LH 96-50 P GR.
Засувки Armadillo підходять для міжкімнатних дверей лівого та правого відчинення. Конструкція виробу дозволяє за кілька секунд повернути клямку на 180°. Виробник гарантує безвідмовну роботу клямки протягом 5 років з дня продажу. Кут ходу ручки при відкриванні закривання зменшений і становить лише 30%. Навіть коли засувка заблокована WC-фіксатором, ручка ходить вільно, крім поломки виробів.
- надійність та довговічність
- працездатність 250 000 циклів
- безшумність та плавність роботи
- ударостійкий пластиковий механізм
- простий та швидкий монтаж
- легка зміна напряму відкривання
- сучасний дизайн
- стійке покриття.
Комплект поставки:
- Засувка врізна
- Планка у відповідь
- Декоративна пластикова вставка
- Кріпильна фурнітура
- Інструкція із встановлення
- Упаковка.
Технічний опис:
- Виробник - Armadillo,
- Країна виробник - Китай,
- Розміри клямки - 132x76 мм,
- Торцева планка – 196x18 мм,
- Міжцентрова відстань - 96 мм,
- Backset – 50 мм,
- Колір – графіт,
- Вага – 382 гр.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.38 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | графіт |
| Торцева планка | 196x18 мм |
| Backset | 50 мм |
| Розміри засувки | 132x76 мм |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴





