Засувка для міжкімнатних дверей MVM P-100 PB.
Технічний опис:
- Виробник — ТОВ МВМ Україна,
- Завод виробник — MVM Limited Гонконг,
- Призначення — засувка дверна,
- Матеріал язичка — пластик,
- Модель — P-100,
- Розмір клямки — 72x21,5 мм,
- Торцева планка — 57x25 мм,
- Відповідна планка — 60x38 мм,
- Backset — 45 мм,
- Колір торцевої та відповідної планки — латунь,
- Термін експлуатації — необмежений,
- Гарантія — 3 роки.
Дверна засувка МВМ призначена для встановлення в міжкімнатні двері. Корпус виготовлений зі сталі з надійним гальванічним покриттям. Засувка легко встановлюється, підходить для дверей лівого та правого відкривання. Засувка з пластику має найвищий 4 клас надійності. Виріб призначений для встановлення разом із ручками на роздільній основі з квадратом перерізом 8 мм.
Комплект постачання:
- Засувка,
- відповідна планка,
- Комплект кріплення,
- Паспорт-інструкція,
- Паковання.
Інструкція щодо встановлення:
- Визначте місце встановлення засувки та нанесіть розмітку.
- У дверях виберіть паз під корпус клямки, лицьову планку та отвір під з'єднувальний квадрат ручок.
- Перед встановленням переконайтеся, що скіс язичка засувки спрямований у бік зачинення дверей.
- Встановіть корпус засувки у двері та закріпіть їх саморізами.
- За встановленою засувкою позначте місце встановлення відповідної планки на дверній коробці.
- Виберіть паз під пластикову вкладку та відповідну планку.
- Встановіть вкладку та відповідну планку в паз. Закріпіть відповідну планку саморізами.
- Після встановлення ручок почергово зовні та зсередини приміщення перевірте працездатність клямки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MVM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 45 мм |
| Завод виготовлювач | MVM Limited Гонконг |
| Матеріал язичка | пластик |
| Модель | P-100 |
| Призначення | засувка дверна |
| Відповідна планка | 60x38 мм |
| Розмір засувки | 72x21,5 мм |
| Торцева планка | 57x25 мм |
| Колір торцевій і у відповідь планки | латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴


