Клямка магнітна з фіксацією APECS 5300-M-WC 96 мм AB (бронза)
Переваги магнітних клямок - відсутнє клацання при закритті. Притягнення магніту відбувається плавно та безшумно. Безшумність роботи є ключовим плюсом, особливо для таких приміщень, як дитяча кімната тощо. Немає необхідності доводити двері до певного стану, досить легко підштовхнути її. Коли металевий елемент потрапить у зону дії магнітного, клямка сама доведе двері до потрібного положення.
У комплектацію засувки входить магнітна частина у відповідь. При зачиненні дверей магнітний механізм засувки спрацьовує автоматично. Фіксація клямки здійснюється поворотною ручкою фіксатора WC (у комплект не входить). Клямку встановлюють разом із дверними міжкімнатними або сантехнічними ручками на розетках з квадратом під ручку 8 мм, а під фіксатор 6 мм.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- частина у відповідь
- комплект кріплення
- паспорт виробу
- упаковка
Технічні характеристики:
- Розмір клямки - 132x73x14 мм
- Розмір планки – 196x18 мм
- Міжосьове - 96 мм
- Видалення квадрата під ручку - 50 мм
- Відстань між отворами кріплення – 170 мм
- Частка у відповідь - 60x20 мм
- Колір – бронза
Інструкція із встановлення:
- Визначте місце встановлення клямки та нанесіть розмітку.
- У дверях оберіть пази під корпус засувки, лицьову планку та отвір під сполучний квадрат ручок та квадрат фіксатора WC.
- Встановіть корпус клямки у двері. Закріпіть корпус шурупами.
- По встановленій клямці позначте місце установки частини у відповідь на дверній коробці.
- Виберіть паз під частину у відповідь.
- Встановіть частину у відповідь в паз. Закріпіть її шурупами.
- Після встановлення ручок по черзі зовні та зсередини приміщення перевірте працездатність клямки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бронза |
| Відстань між отворами кріплення | 170 мм |
| Розмір засувки | 132x73x14 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Відповідна частина | 112x22 мм |
| Міжосьова | 90 мм |
- Ціна: 303 ₴

